4. Turnaj OP - Praskolesy

16.05.2010 18:56

15.5.2010 - tradičně velmi dobré podmínky, navzdory předchozí nepřízni počasí, připravili pro další kolo OP přeboru st. přípravek pořadatelé z Praskoles. Díky pátečnímu vytrvalému dešti bylo sice hřiště trochu podmáčené, ale naopak občerstvení bylo tentokrát nadstandardní. Naše hra se tradičně v průběhu turnaje zlepšovala a zaváhání přišlo až v závěrečném utkání s domácí přípravkou, kdy naše obrana při střídání pozdě obsadila hráče soupeře a inkasovali jsme. Praskoleští vedení udrželi až do poločasu, ale zejména díky naší nepřesné střelbě. Ve druhém poločase jsme nejprve vyrovnali a následně zvrátili zápas k vítězství 1:3. Hráči si opět vyzkoušeli hru na jiných postech a také v útočnějším rozestavení se dvěma obránci. Jako nejlepší hráč byl dnes vyhlášen Robin Povolný.

Naše výsledky:

FK Hořovicko "A" - FK Hořovicko "B" 2:0 branky: Mach 2x

FK Hořovicko "A" - Drozdov 6:0 branky: Mach, Anýž, Šíma M., Povolný, Podolský, Svoboda

FK Hořovicko "A" - Hostomice 5:0 branky: Mach 2x, Pechman, Šíma M., Svoboda

FK Hořovicko "A" - Zdice 4:0 branky: Mach 2x, Hrdlička, Šíma M.

6. Drozdov 0 bodů

Sestava: Jindřich Štěpánek – brankář, Vilda Hrdlička - brankář, Martin Anýž, Štěpán Šíma, Marek Šíma, Martin Žalud "C", Tomáš Pechman, Marcel Barták, Vítek Jančí, Vašek Podolský, František Svoboda, Jan Mach, Robin Povolný a Tomáš Hegedüs.