5. Kolo: Spartak MAS Sezimovo Ústí B - FK Hořovicko 0:5

05.09.2010 20:55

Muži A: Spartak MAS Sezimovo Ústí B - FK Hořovicko 0:5 (0:3)

První půle pro domácí vůbec nevyzněla dobře, i když měli víc ze hry. Hosté spoléhali na brejky a dva jim vyšly. Na jejich první neproměněnou šanci odpověděl Lalik ve 13. minutě, ale trefil jen břevno. Ve 14. minutě střílel z dobré pozice zbrkle domácí Vukadinovič a poté již přišly góly na druhé straně. Ve 23. minutě Veselý při slalomu obešel všechny včetně gólmana a zakončil do odkryté branky – 0:1. V 38. minutě si Veselý skvělé sólo zopakoval. Tentokrát ale před prázdnou brankou přihrál Sklenářovi, který náskok hostů zvýšil. Ve druhé půli přidali fotbalovější hosté ještě další tři góly a uštědřili rezervě Sezimova Ústí na jejím hřišti potupnou pětku. Domácí měli trošku i smůlu, když Něnička v úvodu druhé půle trefil břevno.

Branky: 23. a 55. Veselý, 38. a 60. Sklenář, 81. Kaufman, ŽK: Vesecký, Jelen. Diváci: 200. Rozhodčí: Vaňkát. Poločas: 0:2.