6. Kolo: FK Hořovicko - Tatran Sedlčany 3:6

29.09.2011 12:43

24.9.2011- netradičně na sobotní odpoledne byl přeložen zápas KP ml. žáků s Tatranem Sedlčany, vedoucím týmem tabulky, který v soutěži ještě nezaváhal. Počáteční nápor soupeře jsme úspěšně odvrátili a dokonce jsme se v 7. minutě ujali vedení 1:0. Pak ale následoval náš herní  útlum, který trval asi deset minut, během kterých nám soupeř nastřílel 4 branky 1:4. Zlepšenou hrou a hlavně bojovností se nám podařilo ještě jednou soupeře dotáhnout na rozdíl jednoho gólu po brankách Macha a Pechmana 3:4. Tento stav se nám však nepodařilo dlouho udržet a soupeř do poločasu náskok opět zvýšil 3:5. Po výměně stran se hra poměrně vyrovnala, ale ani naše velká snaha v závěru utkání ke zvratu nevedla, Tatran využil ještě jednu z příležitostí a v závěru utkání upravil na konečných 3:6. Dnes lepší hosté zaslouženě zvítězili, ale i naši kluci zápas  odmakali a byli Sedlčanům důstojným soupeřem. Za velmi dobrý výkon v tomto utkání trenéři chválili Tomáše Pechmana, který dobrým pohybem a bojovností dělal soupeři velké starosti.

Branky: Mach 2x, Pechman 1x

Sestava: Garanič a Hrdlička - brankáři, Mach, Krasl, Štajner, Šeplavý, Ségl, Svoboda, Anýž, Jančí "C", Šíma, Herejt, Pechman, Hegedüs, Žalud a Podolský.