6. Kolo: Lysá nad Labem - FK Hořovicko 0:3

18.09.2010 20:01

15.9.2010 - za dohrávkou KP ml. žáků se dnes kluci vypravili do Lysé nad Labem, kde nás čekal zatím poslední tým tabulky. Naše základní sestava byla stejná jako v zápase proti FK Říčany, ale rozestavení hráčů na hřišti bylo více útočné. Trenér od počátku zápasu vytáhl našeho kapitána Petra Ženíška z obrany do středu útoku a tato volba se mu vyplatila. Po bezbrankovém prvním poločase, kdy jsme měli nad soupeřem jasnou převahu, ale bez brankového efektu, se právě Petr Ženíšek odhodlal k samostatnému úniku, který zakončil střelou podél brankáře 1:0. Stejný hráč se o několik minut později trefil také hlavou a zvýšil tak naše vedení, po dobře rozehraném rohovém kopu, na 2:0. V této části hry se soupeř už pouze bránil a často míče odkopával pouze za postraní čáru. Tím ještě více podpořil náš závěrečný tlak, který brankou na konečných 3:0 zúročil chytrou střelou k tyči František Svoboda. Za tyto první tři body z hřiště soupeře mohl trenér hráče jen pochválit, kluci si je za svůj přístup k dnešnímu utkání rozhodně zasloužili.

Branky: Ženíšek 2x, Svoboda 1x

Sestava: Vilda Hrdlička - brankář, Martin Anýž, Štěpán Šíma, Marek Šíma, Martin Žalud, Marcel Barták, František Šeplavý, Jan Mach, Tomáš Pechman, Tomáš Kuník, Vítek Jančí, Daniel Klimeš, Petr Ženíšek "C", František Svoboda, Tomáš Garanič  a Tomáš Hegedüs.