6. Kolo: SK Union Čelákovice - FK Hořovicko 2:1

13.09.2010 22:34

Starší dorost: SK Union Čelákovice - FK Hořovicko 2:1 (1:1)

Komentář: Hořovicko začalo aktivně a v 3. minutě se dostalo do vedení, to když po rohu Pužíka vrátil míč hlavou před branku Budínský a ve skrumáží se nejlépe zorientoval Vokurka a hosté vedli - 0:1. Hořovičtí měli i nadále mírnou převahu jenže domácí dobře bránili, a když už se hořovičtí dostali za obranu hostů tak situaci nevyřešili dobře. V 20. minutě se naskytla šance pro Pelikána, ale jeho střelu domácí golman vyrazil na roh. Domácí se pomalu osmělovali a do vápna Hořovicka létal jeden centraz a druhým. Po jednom centru do vápna, Zíma v tvrdém souboji minul míč, ten ale odkopl za ním stojící Spal. Domácím se povedlo vyrovnat ve 28. minutě, to když poslali do vápna centr a tan propradl Zímovi do branky - 1:1. Domácí poté převzali iniciativu a hořovičtí nevěděli kam dřív skočit. Velkou šanci si domácí vypracovali v 35. minutě, ale Zíma dobře zasáhl. V 37. minutě zatočili domácí rohový kop přímo do branky a Zíma jen tak tak vyškrábl nad břevno své branky. V 44. minutě se mohli domácí dostat do vedení, prudký přízemní centr se odrazil od Budínského směrem na branku hostů, Hořovicko ale zachránilo Zímovo koleno. Druhý poločas se zpočátku odehrával ve středu hřiště. Ani jeden z týmů nechtěl udělat nějakou chybu. A tak první vzrušení přinesla až 69. minuta, kdy Sojka podle rozhodčího fauloval ve vápně (jestli toto byl faul, tak to bych blil) a domácí kopali penaltu a tu proměnili - 2:1. V 73. minutě byl ve vápně domácích podseknut Vokurka, penalta se ale nepískala. V 75. minutě zazdil Vokurka rodící se brejk, když místo nahrávky na volného Zítka, který by šel sám na bránu volil kličku. Domácí se v této chvíli zaráhli a jediný na co se zmohli byly centry, se kterými si ale Zíma poradil. V 91. minutě vstřelilo Hořovicko po Pužíkově trestném kopu branku, ale pomezní rozhodčí signalizoval ještě před tím než se vůbec někdo míče dotknul.

Branky: 28., 69. (z pen.) Čelákovice - 3. Vokurka

Poločas: 1:1

Sestava Hořovicka: Zíma - Novák (76. Tomášek), Budínský, Spal, Vintr (46. Sojka) - Souček, Pelikán (53. Grunt), Zítek, Pužík, Kubišta (65. Křikava) - Vokurka