7. Kolo: FK Hořovicko - FC Graffin Vlašim 0:4

19.09.2010 20:21

19.9.2010 - v 7. kole KP ml. žáků byl naším soupeřem na domácím hřišti Graffin Vlašim. Soupeř z předních příček tabulky nás v mnoha herních dovednostech předčil a potvrzoval úlohu favorita zápasu. Tento fakt byl ještě umocněn skutečností, že jsme ještě v průběhu rozcvičky "přišli" o brankáře Vildu Hrdličku, který si zhmoždil zápěstí a v brance ho musel nahradit David Černý, současná opora naší obrany. V prvním poločase jsme se dostali k zakončení pouze několika brankových příležitostí a i když některé z nich byly téměř vyložené, nepodařilo se nám skórovat. Naopak soupeř s proměňováním šancí problém neměl. Do druhého poločasu jsme nastupovali už za stavu 0:2, ale s odhodláním, že se pokusíme o zvrat v utkání. Vlašimští však z dobrého herního projevu nepolevili, také ve druhém poločase vstřelili dvě branky a když se nikdo z našich hráčů mezi střelce nezapsal, bylo utkání ukončeno za stavu 0:4. Kluci se dnes opět přesvědčili, že krajská soutěž se hraje důrazněji a téměř každá chyba bývá soupeřem potrestána.

Sestava: David Černý - brankář, Martin Anýž, Marek Šíma, Martin Žalud, Marcel Barták, František Šeplavý, Jan Mach, Tomáš Pechman, Tomáš Kuník, Tomáš Braun, Vítek Jančí, Daniel Klimeš, Petr Ženíšek "C", František Svoboda a Tomáš Hegedüs.