7. Kolo: SK Kosmonosy - FK Hořovicko 1:3

29.09.2011 12:44

28.9.2011 - v dohrávce KP ml. žáků jsme cestovali na hřiště do Kosmonos. Dnešní soupeř v soutěži ještě nebodoval a proto jsme doufali v jednoznačný průběh utkání, opak byl ale skutečností. Po faulu na útočníka domácích byl nařízen pokutový kop, který soupeř razantní střelou proměnil 0:1. Poté sice následoval náš tlak a herní převaha, z té se nám však dlouho nedařilo vstřelit branku. Naše akce končily bez zakončení nebo mimo branku soupeře. Ujala se až střela, kterou po chytrém uvolnění vyslal na branku soupeře Štěpán Šíma 1:1.  O poločase měli trenéři spoustu poznatků a připomínek k předvedené hře, bylo potřeba přistoupit k utkání mnohem zodpovědněji a zpřesnit přihrávky. Druhý poločas sice přinesl další dvě branky v síti soupeře a zisk bodů do celkové tabulky za vítězství 3:1, naše hra ale rozhodně nijak skvostná nebyla, stejně jako přístup hráčů k utkání a bojovnost.

Branky: Šíma, Podolský, Mach 1x

Sestava: Garanič a Hrdlička - brankáři, Mach, Krasl, Štajner, Puchmertl, Ségl, Svoboda, Anýž, Jančí "C", Šíma, Hrdlička, Herejt, Pechman, Hegedüs, Žalud a Podolský.