8. Kolo: FK Hořovicko - SK Spartak Příbram 1:1

26.09.2010 10:46

Starší dorost: FK Hořovicko – SK Spartak Příbram 1:1 (1:1)

Foto ze zápasu ZDE

Komentář: První poločas začal obrovskou šancí domácích. Hned po rozehrávce dostal pas za obranu Souček, který šel sám na brankáře Solnaře ten ho ovšem vychytal. Poté se začaly do hry dostávat příbramští a do konce poločasu již zůstali lepším týmem. V 6. minutě se přes Křikavu uvolnil Matějka přihrál pod sebe, ale Branžovský prázdnou branku netrefil. V 10. minutě se Příbram ujala vedení, to když se přes Nováka dostal hostující záložník a z pravé strany poslal před branku ostrý přízemní centr, který do hořovické sítě uklidil ranou z první Petrásek – 0:1. Příbram poté na hřišti dominovala. A v 15. minutě se mohla dostat do dvougólového vedení, ovšem Budínský se Zímou samostatný nájezd ze strany vyřešili. Pravidlo nedáš-dostaneš platilo i nyní, Pužík poslal z tresného kopu parádní centr před branku, který do sítě tečoval Souček – 1:1. Poté měl po rohovém kopu šanci Spal, ale přestřelil. Spartak v 28. minutě vstřelil branku, ale ta nemohla platit pro ofsajd. V 35. minutě pálil jeden z příbramských hráčů z 30m a míč skončil těsně vedle tyče. Poslední šanci si Spartak vypracoval v 44. minutě, to když si na centr naběhl Matějka a tvrdou ranou z první tefil břevno Zímovi branky. Druhý poločas nabídl vyrovnanou podívanou. První šanci měli hořovičtí, Souček se uvolnil na pravé straně, ale na dobře chytajícího Solnaře nevyzrál. Poté se prezentovali příbramští střelou za vápnem do šibenice, kterou ale Zíma tygřím skokem vyrazil na roh. V 65. minutě vypálil jeden z príbramských hráčů za vápnem, do jeho pokusu vložil nohu Budínský a míč skončil asi metr od Zímovi branky. Hořovičtí se tlačili dopředu, ale přes obranný val Příbrami se jim procháezt nedařilo. Hořovicko hrozilo jen ze standartních situací a po jedné z nich se mohlo dostat do vedení, ale příbramští závar před svojí brankou vyřešili. V závěru mohli vedení strhnout na svojí stranu hráči Spartaku. Po chybě Spala, který přišel na vápně o balon vyrazil střelu do šibenice na roh a po něm vznikl ve vápně Hořovicka závar, který ale naštětstí dokázaly domácí zvládnout.

Branky: 16. Souček – 10. Petrásek