9. kolo FK Meteor Praha VIII - FK Hořovicko 3:2

04.10.2009 13:25

Muži A: FK Meteor Praha VIII - FK Hořovicko 3:2

Komentář: Vyrovnané utkání sehráli hořovičtí v Praze - Libni, kde hraje své domácí zápasy Meteor Praha. Hořovičtí začali první poločas aktivně a snažili se tlačit před domácí branku, zatím bezvýsledně. V 15. minutě měl po rohu obrovskou šanci Bežo, bohužel trefil místo, kde stál domácí golman. V 25. minutě přišla obrovská šance Veinlicha, který se řítil sám na domácí branku, ovšem domácí golman hp vychytal. V 32. minutě přišla další šance Beža, jenže pro tentokrát mířil vedle. Trest za neproměněné šance mohl přijít v 35. minutě, Novák ale pvní střelu skvěle vyrazil a zskvěl se i proti dorážce. V 38. minutě se domácí dostali do vedení, když proměnili standartní situaci - 1:0. Hořovicko se již do konce poločasu nevzpamatoval a v 40. minutě inkasoval po druhé ze standartní situace - 2:0. Do druhého poločasu vstoupili hořovičtí dobře a vytvořili si tlak. V 55. minutě zahrával Nademlejnský volný kop zpoza vápna a po teči od Pecinovského skončil až v síti - 2:1. Domácí v těchto chvílich nestíhali a v 63. minutě inkasovali po druhé, když se v samostatném úniku trefil Šubert - 2:2. Utkání se po tomto gólu vyrovnalo a hrálo se především mezi šestnáctkami. Domácí si svoji šanci připavili na 70. minutu, Novák, ale skvěle zasáhl. V 83. minutě už, ale on nedokázal po rohovém kopu zabránit třetí brance v naší síti - 3:2. Závěr zápasu si již domácí pohlídali.

Branky: 38. Ibraev, 40. Hruška, 83. Fíček - 55. Pecinovský, 63. Šubert

Diváci: 140

Sestava Hořovicka: Novák - Šmíd, Kaufman, Pecinovský, Sklenář - Nademlejnský, Bežó, Větrovský, Šubert, Pobiš - Veinlich střídali: Keckstein, Moise