9. Kolo: FK Neratovice-Byškovice - FK Hořovicko 3:1

02.10.2010 16:31

Starší dorost: FK Neratovice-Byškovice – FK Hořovicko 3:1 (2:0)

Komentář: Utkání začali aktivněji hosté ale paradoxně to byli domácí, kteří měli první šanci, Zíma ale střelu zachytil. Poté se začali do koncovky tlačit i hořovičtí, Zítek ale v akrobatické pozici přestřelil. Další šanci spálil Kříženecký, který šel ze strany úplně sám, golman jeho střelu vyrazil a následnou dorážku Vokáče zblokovali domácí zadáci. Poté měl v 14. minutě šanci Vokáč, ze strany ale branku domácích o centimetry minul. V 16. minutě se domácí dostaly do vedení, to když si na vápně nikým nebráněn zpracoval míč domácí hráč, kličkou přešel přes Zímu a zakončil – 1:0. Domácí přidali na obrátkách a hned v 18. minutě tahal hostující golman z podbřevna hlavičku Gabča na roh. V 23. minutě se po standartní situaci ocitl sám před Zímou domácí hráč, Zíma ale jeho pokus nohou vykopl. V 32. minutě už domácí vedli o dvě branky, to když si na centr mezi Spala a Pelikána zaběhl domácí hráč a ranou z první se trefil ke vzdálenější tyči – 2:0. V 43. minutě vyrazil Zíma další nebezpečnou střelu na roh. Vstup do druhého poločasu se hostům nevydařil v 51. minutě inkasovali po třetí, to když si to sám na branku ze strany namířil Gabčo a střelou na zadní tyč zvýšil domácí vedení – 3:0. Ihned poté musel Zíma předvést další dobrý zákrok proti hlavičce jednoho z domácích. Hořovicko se poté zkoušelo propracovat přes domácí obranu, ale rozhodčí jim to moc neumožňoval, a když už si to Zítek namířil sám na branku, postranní odmával ofsajd. V 76. minutě se uvolni na levé straně hostů Gabčo a na jeho prudký centr jen tak tak nedosáhl jeho spoluhráč. V 81. minutě mířil na hostující branku domácí hráč, ale golman hostů ho vychytal, ale i kdyby domácí hráč gol vstřelil postranní mával ofsajd. V 84. minutě, po rohu chtěl hlavičkovat jeden z domácích Zíma stačil před ním balon vyboxovat na vápno odkud ihned domácí hráč vystřelil, ale i teď byl golman Hořovicka na místě a míč vyrazil na roh. V 87. minutě se po pasu navrátilce z plzeňské Viktorie Vokáče, prosadil razantní střelou Souček a uzavřel tak gólový účet dnešního utkání na 3:1.

Branky: 16., 32., 51. Neratovice – 87. Souček