9. Kolo: Kutná Hora - FK Hořovicko 2:4

02.10.2010 16:43

Mladší žáci A: Sparta ČKD Kutná Hora - FK Hořovicko 2:4 (1:2)

2.10.2010 - na další zápas KP. ml. žáků jsme dnes cestovali do Kutné Hory, kde nás dnes čekal soupeř, který se v současné době pohybuje ve středu tabulky soutěže. Po úvodní "oťukávané" to byl hlavně náš dnešní soupeř kdo diktoval tempo hry, ale po několika vyhraných soubojích ve středu hřiště se kluci dostali do zápasu a zjistili, že s dnešním soupeřem se dá hrát vyrovnaná hra. Začali jsme se prosazovat hlavně po pravé straně, kde Petr Ženíšek zakládal nebezpečné akce. Jednu připravil pro Štěpána Šímu, který přibližně z úrovně penalty otevřel skóre zápasu 1:0. Branku na 2:0 si Petr vypracoval samostatným průnikem po pokutového území a krásnou střelou ke vzdálenější tyči. V poslední minutě 1. poločasu jsme však inkasovali a dali soupeři naději na vyrovnání. Začátek druhého poločasu nám však vyšel znamenitě, Petr Ženíšek střelou z vápna překvapil brankáře domácích a jak se později ukázalo, vstřelil poměrně důležitou branku na 3:1. Následovala ještě branka Vítka Jančího 4:1 a také úprava skóre na konečných 4:2. Kluci dnes soupeře předčili hlavně v nasazení a důrazem v osobních soubojích.

Branky: Ženíšek 2x, Šíma Š. 1x a Jančí 1x

Sestava: Jindřich Štěpánek - brankář, David Černý, Martin Anýž, Marek Šíma, Štěpán Šíma, Martin Žalud, Marcel Barták, Jan Mach, Tomáš Kuník, Tomáš Braun, Vítek Jančí, Daniel Klimeš, František Svoboda, Tomáš Hegedüs a Petr Ženíšek "C".