9. Kolo: Tatran Rakovník - FK Hořovicko 4:2

08.10.2011 17:29

08.10.2011 - na hřiště soupeře, kterým byl dnes Tatran Rakovník jsme přijeli v poněkud oslabené sestavě. Hráči Barták, Jančí a Podolský odehráli většinu zápasu starších žáků a kádr postihla také zdravotní indispozice Šeplavého a Svobody. Zápas pro nás začal dobře. Machem zahrávaný rohový kop vyklouzl brankáři Taranu z rukavic a takto jednoduše jsme se ujali vedení 1:0. Kvalita dnešního soupeře se ukázala během několika následujících minut, kdy nás od inkasované branky dělil jen kousek štěstí a v některých případech špatné zakončení útočníků Tatranu. Domácím se do poločasu podařilo vyrovnat 1:1 a i vstup do druhého poločasu zvládli lépe. Než jsme se na hřišti zorientovali, už jsme prohrávali o dvě branky 1:3. Ale ani za takto nepříznivého stavu jsme zápas nevzdali, Vašek Podolský se ve skrumáži před brankou orientoval nejlépe a snížil na 2:3. Tentýž hráč však také nevyužil velkou šanci na vyrovnání a téměř z protiútoku soupeř svoje vedení pojistil na konečných 2:4. Vyrovnané utkání do vítězného konce dnes dotáhlo bojovnější a fyzicky zdatnější mužstvo.

Branky: Mach, Podolský 1x

Sestava: Granič - brankář, Pechman, Herejt, Mach, Jančí "C", Krásl, Ségl, Štajner, Podolský, Žalud, Hegedüs a Kuška.