"B" muži podlehli v Tuchlovicích

21.05.2009 14:40

Muži B: AFK Tuchlovice - FK Hořovicko 3:1 (2:0)

Komentář: Na vítězství favorizovaných Tuchlovic má největší podíl útočník Stuchlý, který se blýskl hattrickem. Vítězství domácích ovšem mohlo být vyšší. Jalaghonia, který v minulých letech působil v Berouně a v Králově Dvoře, totiž spálil řadu šancí, jednou hosty zachránila tyč.Hořovičtí neudrželi nerozhodný stav dlouho. Domácí fotbalisté se dostali do vedení už v 10. minutě, kdy Stuchlý hlavou lehce tečoval centr Fitka – 1:0. O deset minut později přidal tentýž hráč druhou branku střelou do protipohybu brankáře Šilhavého. Vzhledem k tomu, že hosté byli v útoku víceméně neškodní, skončil poločas dvougólovým vedením domácích.Po změně stran se Hořovičtí snažili zápas zdramatizovat, jenže v 54. minutě poslal Stuchlý míč z hranice šestnáctky do šibenice – 3:0. Poté se hosté v čele s Čihařem začali více osmělovat a měli i tři solidní příležitosti. Dvakrát však ztroskotali na brankáři Pečonkovi. Ten kapituloval až pět minut před koncem po hlavičce stopera Novotného.

Branky: 10.,20.,54. Stuchlík - 86. Novotný

Rozhodčí: Železný