Dohrávka: 17. Kolo: FK Hořovicko - Lysá nad Labem 11:1

27.05.2011 15:06

25.05.2011 - stejně jako v podzimní části soutěže, byl zápas s Lysou nad Labem odložen a odehrán až dnes, v týdnu. Po úspěšném utkání starších žáků se do svého dnešního soupeře ostře pustili i mladší. Skóre otevřel už v 5. minutě Tomáš Braun 1:0, kterému dnes rozběhání v zápase starších žáků, při kterém vstřelil 2 branky, rozhodně prospělo. Následoval faul na Petra Ženíška na hranici pokutového území a penalta, kterou Marek Šíma s přehledem proměnil 2:0. Do poločasu jsme skóre zvýšili na pěkných 4:0 a tak mohlo dostat prostor v zápase více hráčů  a častěji se střídalo. Soupeř se o kombinační fotbal téměř nepokoušel, obranné odkopy se útočníci snažili zachytávat a podnikat protiútoky. Tyto ale likvidovala naše obrana a pokud se nám podařilo rozehrát míč po zemi, zakládali jsme pohledné fotbalové akce. I když se některé  z nich nepodařilo dotáhnout až do zakončení, věnoval nám soupeř náhradu v podobě příležitosti po chybách v obraně. Výčet dnešních střelců je poměrně široký, o celkem 11 branek v síti soupeře se postaralo 8 hráčů. Také hosté dnes využili jedné ze dvou závažnějších chyb, kterých se dnes naše obrana dopustila a hned v úvodu druhého poločasu vsítil čestný úspěch. Konečných 11:1 je tak naším nejlepším výsledkem v soutěži, alespoň co se týče rozdílu ve skóre. Chválit jednotlivé hráče je zbytečné, výsledek hovoří jasně, soupeř nám dnes dovolil příliš.

Branky: Braun, Šíma Š., Hegedüs 2x, Šíma M., Anýž, Pechman, Jančí, Ženíšek 1x

Sestava: Hrdlička - brankář, Barták, Jančí, Kuník, Šíma M., Černý, Ženíšek "C", Klimeš, Šíma Š., Hegedüs, Braun, Ségl, Anýž, Mach, Pechman, Žalud a Podolský.