FK Hořovicko - 1.FK Příbram B 1:1

14.09.2009 18:47

St. Dorost: FK Hořovicko - 1.FK Příbram B 1:1 (1:0)

Komentář: Utkání začala aktivně Příbram, ale domácí poctivě bránili a nepouštěli ji do své šestnáctky. Domácí hrozili především z rychlých brejků a standartních situací, které byli hodně nebezpečné. V 25. minutě zahrával Škvára roh a podle lidí, kteří stáli za brankou byl míč za brankovou čárou, bohužel postraní Klečka ho tam neviděl. V 30. minutě utekl Zítek, ve vápně byl faulován a pískala se penalta, tu s přehledem peoměnil Zemánek - 1:0. Domácí se poté nechali zatlačit a Příbram hrozila, zaváhaní golmana Zími, který podklouzl při výběhu, ale nezužitkovala. Následné závary před domácí brankou rovněž ne. Stejný obraz hry se opakoval i po přestavce Příbram byla po většinu poločasu aktivnější, ale do šanc se dostat prozatím nedokázala. Na druhé straně musel hasit závar po rohu před svou brankou Švestka. Příbram získávala čím dal tím větší tlak a domácí se bránili. V 76. minutě vystřelil zpoza vápna Kačírek, ale jen do prostřed domácí branky. Obstřelování branky pokračovala a v 80. minutě vytáhl Zíma střelu k tyči. Další šance přišla v 85. minutě nejprve Bublík domácího golmana ještě nepřekonal, ale odražený míč za vápnem se dostal jen k Haasovi, který vypálil Zíma jeho střelu stačil vyrazit do břevna od kterého se míč odrazil na hlavu Bublíka a ten vyrovnal - 1:1. V 90. minutě mohl zajistit 3 body pro domácí Zítek, svůj samostatný nájezd na Švestku ovšem neproměnil. A tak se týmy rozešli smírně.

Branky: 30. (z pen.) Zemánek - 85. Bublík