FK Hořovicko - ČLU Beroun 4:1

22.09.2009 19:21

Hořovicko - Beroun 4:1

Hodně důležitý moment derby starších žáků přišel již ve 3. minutě. Berounský obránce Slabý zahrál slabou malou domů, kterou vystihl Tregler. Ten byl při obcházení brankáře Ježdíka v šestnáctce podražen a rozhodčí správně nařídil pokutový kop. K míči se postavil Tregler a s přehledem poslal domácí do vedení. Přestože hosté nasadila na Treglera osobní obranu, domácí hráč rozhodl derby hattrickem. Právě Tregler zvýšil střelou z dálky na 2:0. Hosté se vrátili do zápasu, když se po centru prosadil hlavou Krůta - 2:1. Poté si Berounští vypracovali několik slibných šancí, které ale nedokázali proměnit.

I ve druhém poločase se hosté snažili o vyrovnání, místo toho ale předvedli hrubku v obraně a následný centr domácích si Lorenc srazil do vlastní branky - 3:1. Ve zbytku zápasu již bylo Hořovicko jasně lepší a Tregler svým třetím gólem upravil na konečných 4:1. Celkově měli hořovičtí hráči v derby větší vůli po vítězství a hlavně hráče Treglera, který byl doslova k neudržení.

Branky: Tregler 3 (1 z pen.), vlastní - Krůta. Poločas: 2:1. Rozhodčí: Grimm - Klečka, Hůla.