FK Hořovicko - ČLU Beroun C 3:4

17.09.2009 08:03

16.9.2009 - dnešním soupeřem v OP mladších žáků nám byl Č.L.U. Beroun "C" , který v této soutěži dosud nezaváhal a do tabulky si připsal dvě vítězství, jako naši kluci. Očekávali jsme vyrovnaný a bojovný zápas, který měl být řízen delegovaným  rozhodčím z OFS Beroun, ale jeho příjezdu se trenéři ani hráči nedočkali. Pvní poločas byl z naší strany málo bojovný a hráči se dopouštěli spousty nepřesností, které soupeř ihned trestal. Bylo to ale naše mužstvo, které se ujalo vedení 1:0 po střele Tomáše Brauna, který překonal brankáře střelou z velkého vápna. Naše vedení však nemělo dlouhého trvání, nedůslednost při bránění hráčů soupeře a nepřesnost v zakončení našich brankových příležitostí, znamenala vyrovnání a po penaltě i vedení 1:2 pro Beroun. Ještě do konce poločasu nám soupeř odskočil na rozdíl dvou branek 1:3. Následovala možnost ke snížení stavu v podobě penalty, kterou však určený hráč neproměnil. V úvodu druhého poločasu byla znát zvýšená aktivita a odhodlání zvrátit nepříznivý stav utkání. Honza Mach a Štěpán Šíma zařídili vyrovnání a na úplný obrat bylo stále dost času. Naše převaha v této části zápasu byla zřejmá, často jsme ohrožovali soupeřova brankáře, ale nedařilo se nám vstřelit vedoucí branku. Soupeř na tom byl zcela opačně, z minima šancí vytěžil maximum a opět zvrátil vedení zápasu na svoji stranu 3:4. Tento stav vydržel až do úplného závěru a Č.L.U. Beroun si všechny body ze Bzové odvezl.

Sestava: Jindra Štěpánek – brankář, Vilda Hrdlička - brankář, Martin Žalud, Marcel Barták, Nicholas Golda, Robin Povolný "C", Vítek Jančí, Jan Mach, Marek Šíma, Štěpán Šíma, František Svoboda, Václav Štyler, Daniel Klimeš, Tomáš Braun a Martin Anýž.

Branky: Braun Tomáš, Mach Jan a Šíma Štěpán