FK Hořovicko - FC Graffin Vlašim 3:2

14.09.2009 18:52

Starší dorost: FK Hořovicko - FC Graffin Vlašim 3:2 (1:2)

Komentář: Utkání začali aktivně domácí a to vyústilo i k první střelené brance Zemánek potáhl míč po vápně a ranou k tyči nedal Švingrovi šanci - 1:0. Branka jako by hosty vybudila a začali být hodně nebezpeční. První samostaný únik Zíma kryl, následnou střelu také. Jenžě v 12. minutě už na roh nestačil - 1:1. Vlašim lépe kombinovala a dostávala se často na dostřel domácí branky. Obrovskou šanci si Vlašim vypracovala v 20. minutě, když jeden ze záložníků prostčil míč mezi stopery a hostující útočník běžel sám na branku, jenže asistent rozhodčího měl již zvednutý praporek. Podobná situace se opakovalo i o 3 minuty pozdějíi, na přízemní centr za obranu si zaběhl útočník hostů, ale golmana domácích nepřekonal, a i kdyby překonal znovu se mával ofsajd. Ani toto varování domácím nestačilo a v 25. minutě se Vlašim již radovala, po autovém vhazování prostrčil míč mezi stopery hostující záložník, a útočník Vlašimi prostřelil Zímu mezi nohama - 1:2. Po této brance převzali domácí znovu aktivitu, ale zatím se do střelecké příležitosti nedostalo. To se stalo až v 43. minutě, kdy si na centr Škváry naskočil Ungr a Švingr vytáhl pěkný zákrok. Další šance se naskytla v 45. minutě Škvára poslal na branku nepřijemný přizemní centr, na který jen tak tak Ungr nedosáhl. Domácí vstoupili aktivně i do druhého poločasu, ale Vlašim spolehlivě bránila a navíc vyrážela na nebezpečné protiútoky. Hořovicko navíc dělalo okolo svého vapna zbytečné fauly, a Vlaim zahrávala nebezpečné standartní situace, naštěstí neúspěšně. Hořovicko vyrovnalo v 76. minutě, Zemánek si přehodil míč z pravé nohy na levou a překonal glmana - 2:2. Domácí nadále hrozili, ale do šance se ne a ne dostat. Vlašim měla na vém kontě několik protiútoků a jeden z nich skončil i brankou, ale podle asistenta rozhodčího byla z ofsajdu. Hořovicko rozhodlo o vítězství v 87. minutě, Křížek si na půli zpracoval balon a poslal do samostatného úniku Nováka, který obešel brankáře a pohodlně skóroval - 3:2, Utkání už se v klidu dohrálo a Hořovicko si ta připsalo první tři body.

Branky: 7., 76. Zemánek, 87. Novák - 12., 25. Vlašim