FK Hořovicko - FC Rokycany 2:2

20.09.2009 11:00

FK Hořovicko - FC Rokycany 2:2 (0:2)

Komentář: Vstup do utkání se domácím nepovedl, již ve 2. minutě utekl po hořovické levé straně hostujíc záložník přesný přízemní centrem našel neobsazeného útočník a ten střelou k tyči získal pro Rokycay vedení - 0:1. Hořovicko se z toho úderu nevzpamatovalo a Rokycany byli lepším týmem. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat. Ve 12. minutě pronikl po levé straně do vápna záložník Rokycan, přihrál na penaltu volnému spoluhráči a ten s pomocí Solarovi teče vstřelil druhý gól - 0:2. Hořovicku se v tuto chvíli zápasu nedařilo vůbec nic. Další šanci Rokycan likviduje Zíma. Poté se se Hořovicko trochu probralo a do šance mohl mířit Škvára jenže míč zbytečnš zasekl. Rokycany si připravili další šanci v 30. minutě, ale Zíma v tvrdém souboji dokázel odvrátit. Hořovicko poté vyrovnalo hru, ale šance nepřicházely. Do šance se tak dostaly znovu hosté. Dlouhý aut z levé strany do hořovického vápna podskočili tři hráči a volný útočník orazítkoval hlavou břevno. Do druhého poločasu vstoupilo Hořovicko aktivně a v 50. minutě snížilo. Zemánek poslal kolmici na Křížka, ten obešel brankáře a zakončil - 1:2. Hořovicko bylo v této fázi hry lepším týmem, ale hra se odehrávala předevšim ve středu hřiště. Velké ožvení do domácích řad přinesl přicho Součka. V 69. minutě měl obrovskou šanci domácí Pelikán, ale svůj pokus nasměroval jen do tyče. V 79. minutě se domácím naskytla velká možnost vyrovnat, Souček vletěl do pokutového území, kde byl sražšn golmanem hostí, nemohlo následovat nic jiného než penalta a tu s přehledem proměnil Zemánek - 2:2. Další šance domácíh přišla v 83. minutě, Křížek postupoval sám na rokycanského brankáře, ale ten mu skvělým zákrokem šanci zlikvidoval. Šanci si ovšem vytvořili i Rokycany, Zíma ale tvrdou sřelu z přímého kopu vyrazil. Další šance Hořovicka přišla v 88. minutě, Křížek, al hlavičkou z malého vápna trestuhodně netrefil branku. V 90. minutě se do šance dostali Rokycany, po přímém kopu zlevé strany se sám pře Zímou zjevil hostující útočník, ale mířil vedle. Utkání tak skončilo dělbou bodů.

Branky: 2., 12. Rokycan - 50. Křížek, 79. Zemánek (z pen.)