FK Hořovicko - FK Komárov 2:2

24.10.2009 18:08

22.10.2009 - v OP mladších žáků jsme dnes sehráli zápas s mužstvem Komárova, které je také v první polovině tabulky a je známo jako soupeř, který dokáže překvapit každého. Po dvou přípravkových turnajích byl přístup našich hráčů v osobních soubojích trochu bojácný a soupeř nás často přetlačil, ale pokud si kluci začali přihrávat, měla více ze hry naše přípravka. V polovině prvního poločasu vsítil naši první branku Fanda Svoboda, ale pro jeho postavení mimo hru nebyla uznána. Tento moment Fandu trochu "nakopnul" a při další střelecké příležitosti se už z dálky nezmýlil 1:0. Soupeř však obratem kontroval, využil k rychlému protiútoku naši chybnou rozehrávku a vyrovnal na 1:1. Ještě do poločasu zvýšil po individuální akci Martin Anýž 2:1, když obešel tři stojící obránce a zavěsil. Druhý poločas byl obdobný, kluci se snažili o kombinační fotbal a soupeř trestal naše chyby v rozehrávce protiútoky. Ještě štěstí, že útočník soupeře Abrhám neměl právě dobrý den a stačil pouze vyrovnat na 2:2, protože šance jsme mu umožnili minimálně čtyři. Dnes si soupeři spravedlivě rozdělili body, ani jeden nebyl výrazně lepší.

Sestava: Hrdlička Vilém – brankář, Štěpánek Jindřich – brankář, Černý David, Kuník Tomáš "C", Povolný Robin, Klimeš Daniel, Štyler Václav, Svoboda František, Jančí Vítek, Mach Jan, Anýž Martin, Žalud Martin, Šíma Marek, Šíma Štěpán a Golda Nicholas.

Branky: Svoboda František 1x, Anýž Martin 1x