FK Hořovicko - FK Slavoj Český Krumlov 5:4

03.10.2009 14:16

St. Dorost: FK Hořovicko - FK Slavoj Český Krumlov 5:4 (1:1)

Komentář: Domácí začali aktivně a od úvodu se tlačili před branku Krumlovskou branku. V 16. minuta přinesal první gól, to když Škvára proměnil centr od Solara - 1:0. V 30. minutě se u postraní čáry uvolnil perfektně Škvára a ostrým centrem skvěle našel Křížka ten ovšem minul. Další gól měl na hlavě Ungr, ale po rohovém kopu mířil jen těsně vedle. Domácí udělali největší chybu v 45. minutě, kdy už se zřejmě viděli v kabině. Osamocený útočník Krumlova se řítil sám na branku a tvrdou ranou do šibenice vyrovnal - 1:1. Do druhého dějství vstoupili domácí výborně a po standartní situaci se trefil hlavou důrazný Pergl 2:1. V 56. minutě kopal Koryta roh, přesným centrem našel Pergla a ten se ani podruhé hlavou nemýlil - 3:1. Hosté byli zralí na ručník. V 62. minutě šel důrazně do souboje s brankářem před vápnem Křížek, obešel ho a přenechal míč Ungrovi a ten se do prázdné nemýlil - 4:1. V 69. minutě šel dúůrazně za balonem střídající Novák, předložil ho Škváravi a ten neměl problém zakončit - 5:1. Hosté vůbec nestíhali a v 81. minutě měl na noze gól Pelikán, který obešel i brankáře, ale laxní střelou trefil jen posledního obránce stojícícho na brankové čáře. V téže minutě se domácí nestačili zformovat, centr z levé starny si zpracoval krumlovský hráč a přesnou střelou snížil - 5:2. V 84. minutě domácí vyrobili na hranici vápna faul, který hosté potrestali střelou do pravé šibenice Zímovi branky - 5:3. Krumlov ožil a po většinu času se hrálo na půlce domácíh. V 89. minutě trefil neštástný Budínského odkop Pelikán, od něhož se odrazil přímo na kopačky hostujícho útočníka a ten balon uklidl k tyči - 5:4. Drama pokračovalo, ale Hořovicko se již ubránilo. Domácí v posledních 10-ti minutách předvedli jak z jasně vyhraného zápasu udělat pořádné drama.

Branky: 16.,69. Škvára, 47., 56. Pergl, 62. Ungr - 45., 81., 84., 89. Krumlov