FK Hořovicko - FK Tachov 3:3

14.09.2009 18:22

FK Hořovicko - FK Tachov 3:3 (1:0), branky Kadlec 2, Vlček - Honzík 2, Bezdička.

"Utkání jsme měli jednoznačně vyhrát. O výsledku rozhodly naše neproměněné šance po úvodním gólu Kadlece, které promarnili Vlček a Tregler. V první půli jsem nebyl spokojen se hrou zálohy, ta se navíc nemohla dostat do hry díky moc nakopáváným míčům od obránců. Do druhé půle jsme vstoupili dobře, vlček dál druhý gól. Jenže nekoncentrovanost po vstřeleném gólu nás stála snížení a náseldná chybná kominukace mezi Vaníčkem a Tomáškem přinesal souepři možnost vyrovnat. Čtyři minuty před koncem vyslal výstavní uličku kadlecovi Tregler, ten jí proměnil, ale trestuhodně po rozehrání jsme opět propadli v obranné fázi a hosté vyrovnali na konečných 3:3. S tímto výsledkem nejsem vůbec spokojen," rozhořčeně hodnotil zápas trenér Jan Bežó.
Sestava: Vaníček, Kadlec, Tomášek, Kříž, Hájek, Hrdlička, Ungr, Prošek, Lacina, Tregler, Vlček. Rozhodčí: Kalenda - Klečka, Filip. Diváků: 90.