FK Hořovicko - FK Tatran Prachatice 1:0

27.03.2010 20:08

Starší dorost: FK Hořovicko - FK Tatran Prachatice 1:0 (1:0)

Komentář: Domácí vstoupili do utkání na výbornou a už ve třetí minutě se ujali vedení, to když za vápnem vystřelil levačkou Zemánek a balon zapadl přesně k tyči - 1:0. Poté se začali osmělovat i hosté. V 9. minutě se před Zímou zjevil hostující útočník, branku ale překopl. Hořovicko bylo, ale stále aktivnější a v 13. minutě se na branku poprvé v tomto zápase řítil Pelikán, ale hostujícího golmana neprostřelil. V 20. minutě se na branku znovu řítil Pelikán, obešel brankáře, ale byl dohnám obráncem, který mu balon ukopl. Hosté také měli svoji šanci, v 23. minutě rozehrávali trestný kop balon jemně tečoval jeden z hostujících hráčů a Zíma ho se štěstim vyrazil na tyč. Gol by, ale stejně neplatil, neboť rozhodčí po chvíli odpískal ofsajd. V 26. minutě hlavičkoval prachatický útočník těsně nad. V 30. minutě si to a branku štrádoval Škvára ale ani ten golmana hostů nepřekonal. Po chvíli měl další šanci Pelikán, ale neproměnil. V poslední šanci poločase se ocitl Škvára v 43. minutě, ale hostujícího golmana nepřekonal. Po změně stran se jakoby Hořovicko vytratilo ze hřiště, ale hosté se dlouho do šance nemohly dostat. Až v 65. minutě postupoval na Zímu sám hostující útočník, ten ho ale vychytal. V 69. minutě nedoskočil na prachatický rohový kop Škvára, a míč na čáře vykopl Ungr. V 72. minutě mohli Prachatice vyrovnat, to když míc na Zímovu branku napálil hostující záložník, balon tečoval Solar a míč jen těsně minul levou tyč domácí branky. Poté se začalo do hry dostávat i Hořovicko. V obrovské šanci se v 83. minutě ocitl Křížek, branku ale přestřelil. Do konce utkání se již nic nestalo a Hořovicko získalo důležité tři body.

Branky: 3. Zemánek

Rozhodčí: Bureš

Diváci: 30

Sestava Hořovicka: Zíma - Solar, Budínský, Ungr, Lebduška - Pelikán, Novák (75. Laštovička), Zemánek, Škvára - Zítek, Křížek