FK Hořovicko - Říčany 6:1

16.04.2012 16:07

15.4.2012 - dnešního soupeře FK Říčany předcházela pověst silného soupeře a potvrzovaly to hlavně výsledky Říčan v jarní části soutěže. Nám se však podařilo poměrně brzy vstřelit úvodní branku, to když se důrazem před brankou prosadil Mach 1:0 a zklidnit tak naši hru. Na 2:0 zvyšoval Anýž po penaltě na Svobodu, který byl při krytí míče nedovoleně postrčen. Brankář soupeře nedokázal vytěsnit střelu Macha z hranice pokutového území a znovu se měnilo skóre 3:0. Ještě před přestávkou vysunul Svoboda skvěle načasovanou přihrávkou Ségla, který protrhl střelecký půst a zvýšil na poločasových 4:0. Po přestávce se prosadil i soupeř 4:1, ale na tuto branku kluci důrazně reagovali, nejprve Hegedüs zvýšil na 5:1 a v samotném závěru se prosadil Šíma hlavou 6:1 a uzavřel "účet" dnešního zápasu.

Branky: Mach 2x, Anýž, Hegedüs, Ségl a Šíma 1x

Sestava: Garanič "C", Hrdlička brankáři, Krasl, Jančí, Mach, Štajner, Svoboda, Anýž, Pechman, Šíma, Žalud, Barták, Hegedüs, Ségl a Herejt.