FK Hořovicko - SK Dynamo České Budějovice B 1:3

31.03.2010 20:22

Starší žáci: FK Hořovicko - SK Dynamo České Budějovice B 1:3 (1:1)

Fotky ze zápasuZDE

Videa ze zápasu ZDE, ZDE, ZDE, a ZDE

Komentář: Utkání, na které přišla jen hrstka diváků začali aktivněji hráči z Budějovic. První obrovskou šanci si vypracovali v 12. minutě, když nejdříve šel sám na branku hostující útočník Vaniček ho ale vychytal a skvěle chytil i následnou dorážku. Pravidlo nedáš-dostaneš platilo i tentokrát, na dliuhý míč Treglera si za obranu naběhl Hrdlička zkušeně přeloboval Pavelce - 1:0. Hosté poté ještě zvýšili svoji aktivitu a ve 20. minutě mířili opět sami na branku, ale Vaniček znovu skvěle zasáhl. Ve 24. minutě ale už kapituloval, to když hosté zahrávaly přímák z levé strany hřiště na něj si naběhl Máca a volejem se trefil přesně k tyči - 1:1. Ve 27. minutě se mohlo Hořovicko dostat do vedení, ale hrdlička po dlouhém výkopu domácího brankáře mířil mimo. V 28. minutě se znovu zaskvěl Vaníček, když vyrazil střelu z vápna. Domácí obrana byla v tuto chvíli jak průchoďak a hosté mířili v 32. minutě opět sami na branku, tentokrát stříleli mimo. V téže minutě vznikl v domácí vápně závar, ale všechny střely na domácí svatyni byli zblokovány. První poločas tedy skončil vyrovnaně, i když více šancí si vytvořilo Dynamo. Druhá půle začala opetrněji, než ta první. Dlouho se hrálo ve středu hřiště. Až v 51. minutě hosté vypálily z dálky a Vaníček měl co dělat, aby střela nezamířila do sítě. V 53. minutě přišla největší šance Hořovicka v druhé půli. Tregler poslal do úniku Hrdličku, ten obešel brankáře nacentroval před bránu, ale Bouček v obtížné pozici těsně minul. V 57. minutě zahrávaly Budějovice roh, míč na první tyči podskočil Hrdlička a od Laciny se míč odrazil do domácí branky - 1:2. Hosté potom výtečně bránily a sami navíc hrozily z brejků. Při závěrečném náporu ukořistili budějovičtí míč ve vlastním vápně, vyvezli ho na půlku a překopli vyběhnutého Vaníčka - 1:3.

Branky: 13. Hrdlička - 24. Máca, 57. Lacina(vlastní), 70. Hála

ŽK: 16. Tomášek (B)

Rozhodčí: Prokeš - Klečka, Kros

Poločas: 1:1

Sestava Hořovicka: 1 Vaníček - 2 Fajrajzl (27. Veselý, 50. Bouček), 3 Tomášek, 4 Kříž, 5 Hájek, 6 Hrdlička, 7 Ungr (65. Rajtr), 8 Kotva (65. Šlajer), 9 Lacina, 10 Tregler, 11 Křikava

Sestava Budějovic B: 29 Pavelec - 2 Hrachovec (57. Mlýnek), 3 Havel, 4 Tomášek, 5 Říha, 6 Houra (64. Přibyl), 7 Janoch, 8 Rytíř, 10 Máca, 11 Steinocher (19. Švantner, 69. Řehák), 14 Hála