FK Hořovicko - SK Hostomice 3:1

28.10.2009 19:24

28.10.2009 - poslední letošní zápas na domácím hřišti v OP mladších žáků byl dnes odehrán proti soupeři z Hostomic. Za chladného, ale pro fotbal vyhovujícího počasí jsme sehráli zápas ve kterém bylo naše mužstvo jednoznačně aktivnější. Soupeře jsme zatlačili na jeho polovině, dostávali jsme se i do šancí, ale střelecky se kluci nedokázali prosadit. Skóre zápasu otevřel Marcel Barták, který se už nemohl dívat na zahazování šancí útočníky a z postu levého obránce chytře přeloboval brankáře hostí 1:0. Mezi střelce se v závěru druhého poločasu zapsal také Martin Anýž, na jeho prudkou střelu k tyči jinak velmi dobrý brankář hostí nedosáhl 2:0. I ve druhém poločasu byl míč po většinu času na našich kopačkách, ale soupeř podnikl několik rychlých protiútoků a jeden z nich naše obrana nedokázala zneškodnit. Došlo ke snížení na 2:1 a soupeř cítil příležitost na získání bodu za remízu. Ráznou odpovědí ale byla akce Vítka Jančího, který zatáhl míč do pokutového území a pokusil se o prostřelení brankáře. Ten však míč pouze vyrazil před sebe a Honza Mach potvrdil naši výhru brankou na 3:1.

Sestava: Hrdlička Vilém – brankář, Štěpánek Jindřich – brankář, Černý David "C", Kuník Tomáš, Klimeš Daniel, Štyler Václav, Svoboda František, Jančí Vítek, Mach Jan, Anýž Martin, Žalud Martin, Šíma Marek, Šíma Štěpán, Barták Marcel, Podolský Václav a Golda Nicholas.

Branky: Barták, Anýž, Mach.