FK Hořovicko - SK Rpety 12:0

14.09.2009 18:25

Mladší žáci "B": FK Hořovicko - SK Rpety 12:0 (6:0)

4.9.2009 - dnes jsme na domácím hřišti ve Bzové, sehráli první soutěžní utkání v OP mladších žáků, jako mladší žáci FK Hořovicko B. V tomto utkání, které řídil rozhodčí Bartovký z Berouna, byl naším soupeřem SK Rpety. Hned v úvodu utkání, po chybné rozehrávce brankáře hostí, zahrával Tomáš Braun přímý kop z hranice velkého vápna a přesnou střelou do horní poloviny branky otevřel skóre 1:0. Tentýž hráč byl i u druhé branky, když přesnou přihrávkou, vybídl ke střele Honzu Macha 2:0. Naše převaha v utkání byla po celou hrací dobu zřejmá a soupeř se k ohrožení naší branky nedostával. Naopak střelec prvního gólu Tomáš Braun ještě dvě branky přidal 4:0 a když další branky v prvním poločase přidali ještě Martin Anýž a Honza Mach, končila první část hry za stavu 6:0. Druhý poločas měl stejný průběh, také se nám podařilo vstřelit šest branek a bylo jen dobře, že se o ně postarali i další střelci. V brance vystřídal Jindra Štěpánek Vildu Hrdličku a neměl, až na občasné rozehrávky, žádnou práci. Po zápase neměl trenér jinou možnost, než hráče za předvedený výkon pochválit, protože výsledek 12:0 ani ten největší optimista nečekal. Náš výkon ale rozhodně bez chyb nebyl, často jsme kazili přihrávky, zbytečně přihrávali míč vzduchem a postavení mimo hru nám mnohorkrát zabránilo v rozšíření počtu branek. Předpokládám, že naše skutečné kvality prověří následující utkání ve Zdicích.

Sestava: Hrdlička Vilém – brankář, Štěpánek Jindřich – brankář, Černý David, Kuník Tomáš, Povolný Robin, Golda Nicholas, Braun Tomáš „C“, Klimeš Daniel, Barták Marcel, Svoboda František, Jančí Vítek, Mach Jan, Anýž Martin, Šíma Marek, Šíma Štěpán a Golda Nicholas.

Branky: Braun Tomáš 4x, Klimeš Daniel, Anýž Martin, Mach Jan 2x, Černý David a Hrdlička Vilém 1x