FK Hořovicko - TJ Jiskra Domažlice 1:3

17.10.2009 14:46

Starší dorost: FK Hořovicko - TJ Jiskra Domažlice 1:3 (0:3)

Komentář: Domácí vstoupili do zápasu prachbídně. V 2. minutě zatáhl míč po pravé domácí straně domažlický záložník, který ho předložil na nabíhajícího spoluhráče, pro kterého nebyl problém do prázdné branky zakončit - 0:1. V 4. minutě bylo hořovickým ještě hůř, to když Domažlice kopali trestný kop z půli hřiště, golman Zíma si zařval, míč ale neměl a hostující útočník ho přehodil - 0:2. Domácí se nemohli vzpamatovat a hrálo se stále na nší polovině. V 20. minutě kopali Domažlice přímí volný kop z pravé strany a Zíma musel zasahovat proti hlavičce hostujících hráčů. Když už se zdálo, že se domácí dostávají do hry přišla 34. minuta. Za obranu si zaběhl domažlický útočník, který postupoval sám na Zímu a zkušeně zakončil - 0:3. Domácí nepředvedli v prvním poločase vůbec nic. Do druhého poločasu vstoupil Hořovicko aktivně a od začátku se hrálo na polovině Domažlic. V 47. minutě přišla první šance domácích Škvára potáhl po levé straně balon, předložil ho Křížkovi, ale domažlický golman skvěle zasáhl. V 56. minitě už domácí gól vstřelili, Křížek si zpracoval dlouhý pas a nedal golmanovi šanci - 1:3. Hořovicko bylo v náporu, ale střely Křížka a Koryty brankou neskončili. Domácí mohli inkasovat v 80. minitě, ale Zíma skvěle zlikvidoval nejprve střelu k tyči a poradil si i z dorážkou. Hořovicko se težce prosazovalo do zakončení. Domažlice stále hrozili z rychlých brejků a po jednom z nich se zatřáslo břevno hořovické svatyně. V 86. minutě se proháčkoval přes domácí obranu domažlický útočník, ale Zíma ho vychytal. V 89. minutě si domýácí brankář poradil i se samosatným nájezdem, který vyrazil nohou. Hořovicko se i přes zlepšený výkon ve druhém poločase bodů nedočkalo.

Branky: 2.,4.,34. Domažice - 56. Křížek