FK Hořovicko - TJ Zaječov 4:0

02.10.2009 20:22

2.10.2009 - dnes se kluci na hřišti ve Bzové utkali o další body v OP mladších žáků se Zaječovem. Soupeř nás zaskočil dobře pracující obranou, kterou se nám dlouho nedařilo překonat a až v polovině úvodní části hry vstřelil naši první branku Daniel Klimeš 1:0. Poločas naši kluci věnovali nácviku narážeček a pravděpodobně se nám to ve druhé části hry vyplatilo. Kluci si začali více přihrávat a zatlačili soupeře na jeho polovině. Soupeř se k protiútokům dostával pouze ojediněle a naše mužstvo se začalo prosazovat hlavně ve hře po stranách hřiště. Další branku přidal z dorážky Honza Mach 2:0, pozděli asi dnešní nejpovedenější akci zakončil David Černý 3:0, když přesný centr Nicholase Goldy usměrnil do branky Zaječova. Závěrečné skore dnešního zápasu stanovil Vilda Hrdlička střelou podél brankáře 4:0. Dnes by bylo vhodné hodnotit oba poločasy samostatně, protože první se nám příliš nepovedl, ale v tom druhém měli kluci jednoznačně navrch.

Sestava: Hrdlička Vilém "C", Štěpánek Jindřich – brankář, Černý David, Kuník Tomáš, Povolný Robin, Braun Tomáš, Klimeš Daniel, Barták Marcel, Svoboda František, Jančí Vítek, Mach Jan, Anýž Martin, Žalud Martin, Šíma Marek, Šíma Štěpán a Golda Nicholas.

Branky: Klimeš Daniel 1x, Mach Jan 1x, Černý David 1x a Hrdlička Vilém 1x