FK Tachov - FK Hořovicko 1:3

29.04.2010 19:38

Starší žáci na jaře poprvé vyhráli

Po sérii neúspěšných výsledků se podařilo starším žákům v divizi zvítězit v utkání, které je mohlo ještě přiblížit k záchraně.

FK Tachov – FK Hořovicko 1:3 (0:1)

V utkání se obě mužstva snažila hrát útočně a tak bylo k vidění několik příležitostí. Jednu z nebezpečných střel vyrazil Vaníček na roh. Průnik Kadlece pak sice domácí obránci srazili, ale náš hráč situaci ustál, míč doputoval k volnému Kotvovi, který otevřel skóre – 0:1. Ve druhé půli přidal druhou branku Tregler. Dvě minuty před koncem se domácím podařilo snížit, ale po třiceti vteřinách hosté vsítili Hrdličkou konečný třetí gól.

Sestava: Vaníček, Lacina, Tomášek, Hájek, Ungr (8. Bouček), Tregler, Křikava, Kříž (64. Fajrajzl), Kotva (60. Veselý), F. Hrdlička, Kadlec.