POHLED JINAM: Žebrák si vyšlápl na Podlesí

18.04.2013 14:18

Žebrák – Celek ze špičky tabulky I. B třídy se prezentoval v Žebráku dobrou hrou, ale Spartak dokázal zvítězit.

ŽEBRÁK – PODLESÍ 2:1
V 16. min. přišel faul ve vápně na domácího Mičku, nařízenou penaltu proměnil Kára – 1:0. Spartak tak vstoupil do zápasu lépe. „Kolem 15. minuty se hostům zranil gólman a do branky putoval jeden z hráčů,“ sdělil vedoucí domácího celku Pavel Kačírek. Ten se ve druhé půli radoval v 60. min. po střele Nesnídala, jeho střelu brankář vyrazil a Lukeš dorazil – 2:0. V 85. min. si nastřelil po rohu jeden z domácích hráčů ruku a hosté snížili. „Je to pěkné vítězství. Je zkaleno trochu zraněním Sládka, který dostal při nezaviněné srážce kolenem a má zlomená žebra,“ dodal Pavel Kačírek. Spartak si připsal velice důležité tři body do tabulky E skupiny.
Spartak Žebrák: Hnízdil – Barborka, Jirovský, Mička (75. Sládek, 85. O. Reiser), Lehocký – Kebrle, F. Kuška, Souček (58. O. Kuška), Nesnídal – Kára, Lukeš.