SK Dynamo České Budějovice - FK Hořovicko 2:1

14.09.2009 18:16

SK Dynamo České Budějovice B - FK Hořovicko 2:1 (0:0)

"Měli jsme jasně na výhru, ale zklamali jsme v koncovce. Čekali jsme, s čím na nás domácí vyrukují a když jsme viděli, že na ně máme, tak jsme hru přestavili útočně. V zápas scházeli zranění Venca Kříž a Adam Papoušek, na odjezd se bez omluvy vůbec nedostavil David Pergl, za což ponese také důsledky. Takže v záloze nastoupil Adam Větrovský a Jarda Tregler se stěhoval na stopera, což byla škoda. V první půli jsme měli několik šancí, jednu z nich zmařil vyběhnutím a podražením Fiipa Hrdlička domácí gólman, za což dostal červenou kartu a hráli jsme proti deseti. Ten kluk, který ale přišel do branky ze hry, chytal lépe než ten před ním. Kdybychom vedli o půli o tři góly, nikdo by se nedivil. ve druhé půli šel Tregler do zálohy a Křikava na stopera. měli jsme tlak, ale inkasovali jsme. To nic neubralo na našem tlaku, největí šanci měl Michal Ungr, ale po přehození brankáře zamířil míč vedle. Pak mohl skórovat Tregler, po něm Kaldec, Šlajer se špatně orientoval a tak dále. No a z jednoho z protiútoků šli domácí do vedení 2:0. Pak se dostal za obranu domácí Tregler, byl ve vápně podražen, byla to stoprocentní penalta, ale rozhodčí to tak neposoudil. Domáíc bránili zuby nehty, nám se podařilo minutu před koncem snížit Treglerem, ale na vyrovnání už to nestačilo," hodnotí zápas trenér Jan Bežó.

Branka: 69. Tregler.

Diváků: 80.

Sestava: Vaníček, Lacina, Tregler, Tomášek, Hájek, Ungr, Větrovský (29. Křikava), Hrdlička, Kadlec, Prošek (51. Šlajer), Vlček.