SK Motorlet Praha B - FK Hořovicko 1:0

12.10.2009 16:42

Starší dorost: SK Motorlet Praha B – FK Hořovicko 1:0 (0:0)

Foto ze zápasu ZDE

Komentář: První poločas nabídl vyrovnanou partii, ve které si ani jeden z týmu nevytvořil brankovou příležitost. Hrálo se, ale především na polovině Hořovicka. Jediné vzrušení před domácí brankou přišlo v 25. minutě, kdy Křížek zahrával z 20-ti metrů volný přímí kop, ale trefil pouze zeď. Do druhého poločasu vstoupili domácí aktivně a v 49. minutě si vypracovali první vyloženou šanci. Domácí záložník pronikl po pravé straně, poslal prudký přízemní centr před hořovickou branku, kde ho Zíma stačil jemně tečovat a domácí útočník byl tím tak zaskočen že místo do prázdné branky se míč od něj odrazil zpět k hořovickému brankáři. Po té se hrálo především ve středu hřiště. Domácí si nevěděli rady s dobrou hořovickou defenzívou. Gól se domácí podařilo vstřelit v 72. minutě, kdy dlouhý aut do vápna Sojka jen přizvedl a mezi třemi hráči Hořovicka se domácí útočník prosadil a přehlavičkoval vyběhnuvšího Zímu – 1:0. Hořovicko se po této brance tlačilo do předu a v obraně se vyskytovaly skulinky. V 83. minutě mohl zvýšit vedení domácí útočník, ale tváří v tvář Zímovi poslal míč vedle. V 88. minutě mohly domácí snadno přijít k dvoubrankovému náskoku. Domácí záložník se prohnal po pravé straně, předložil na malé vápno ostrý centr, který si směrem na vlastní branku srazil Sojka, ale Zíma vytasil výborný zákrok a Sojkovu střelu do protipohybu k tyči zneškodnil. V 92. minutě se Hořovicku naskytla možnost vyrovnat, přímí kop z hranice vápna, ale Zítek nasměroval jen do zdi.

Branky: 72. Motorlet