SK Strakonice 1908 - FK Hořovicko 2:0

26.09.2009 16:54

Starší Dorost: SK Strakonice 1908 - FK Hořovicko 2:0 (0:0)

Komentář: Domácí začali aktivně a tlačili se hned od první minuty před hořovickou branku. Do šestnáctky, se ale dostávaly jen sporadicky, protože Hořovicko skvěle bránilo. Jediná šance domácíh přišla v 32. minutě to se na Zímu řítil ze strany osamocený útočník, chtěl akci ještě všperkovat přihrávkou na nabíhajícího spoluhráče, ale toho odblokoval Koryta. Do druhého poločasu vstoupili domácí velmi aktivně a přimáčkli Hořovicko k vlastní šestnáctce. Výsledkem toho byla ale jen střela z vápna, kterou Zíma kryl. Obrovská šance Strakonic přišla v 55. minutě, ale Zíma samostaný nájezd zlikvidoval. Domácí se prosadili v 62. minutě, po standartní situaci z pravé strany hlavičkoval domácí hráč, ale Zíma jeho pokus skvěle vyrazil, následně z vápna vypálil domácí hráč a Ungr poslal hlavou míč do vlastní sítě - 1:0. Hořovicko se po gólu dostalo do mírného tlaku z něj ale nic nevytěžilo. Bohužel pro hosty podržel domácí pomezní rozhodčí, který pustil jasný ofsajd a domácí hráč uháněl sám na branku a tvrdou střelou k tyči překonal Zímu - 2:0. Hořovicko po druhém gólu ve své síti ožilo a Škvára se dostával do šance, ale trefil jen střed domácí branky. Domácí se zatáhly a Hořovicko nemohlo najít recept jak se dostat do vápna. Našel ho až v 80. minutě Škvára, ale trefil před sebou stojího hráče. V 88. minutě měl obrovskou šanci střídající Souček, Rojík ale vytáhl bravurní zákrok. V 90. minutě přišel neskutečný závat v domácím vápně, míč poskakoval po nepřesvědčivém zákroku Rojíka a brankové čáře nikdo z hostů ho, ale nedokázal dorazit do sítě, vše nakonec skončilo faulem Budínského. Utkání už tímto ýsledkem skončilo.

Branky: 62., 71. Strakonice