Sn. Lochovice - FK Hořovicko 1:3

24.09.2009 22:13

Sn. Lochovice - FK Hořovicko 1:3 (1:1)

24.9.2009 - v OP mladších žáků nám byl dnes soupeřem tým z Lochovic. Na dobře připraveném hřišti se více dařilo našim klukům, kteří sice inkasovali první branku v polovině prvního poločasu 1:0, ale do přestávky se nám po střele Martina Anýže a dorážce Honzy Macha, podařilo vyrovnat 1:1. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním zvrátit utkání na svoji stranu a to se nakonec také podařilo. Nejprve Vašek Štyler zvýšil na 1:2 a v závěru utkání zvýšil naše vedení Honza Mach, kterého našel přihrávkou v pokutovém území Vilda Hrdlička. V průběhu celého zápasu byla naše převaha jednoznačná, ale soupeř několikrát nebezpečně ohrozil naši branku z rychlých protiútoků. Zejména v prvním poločase jsme si vypracovali spoustu dobrých šancí, ale jak správně podotkl Václav Štyler st. dnes pomezní rozhodčí "brankář domácích snad nějakým magnetem přitahoval střely našich hráčů na svoje rukavice". Trenér hráče po zápase musel pochválit a tradičně i upozornit na některé zbytečné chyby, kterých jsme se dnes dopouštěli.

Sestava: Jindra Štěpánek – brankář, Vilda Hrdlička - brankář, Martin Žalud "C", Marcel Barták, Nicholas Golda, Robin Povolný, Vítek Jančí, Jan Mach, František Svoboda, Václav Štyler, Daniel Klimeš, Tomáš Braun, Tomáš Kuník  a Martin Anýž.

Branky: Mach Jan 2x, Štyler Václav 1x