Soupeři na víkend

28.05.2009 13:43

Muži "A": 30.5. 17:00 27. kolo Divize FK Tachov - FK Hořovicko

Hořovicko, které je již s největší pravděpodobností zachráněno pojede na půdu 12. týmu tabulky v sestavě i s několika dorostenci. Tachov nutně potřebuje k záchraně 3 body, v minulém kole zvítězil na půdě posledních Klatov 1:3 po poločase 0:1. Hořovicko v minulém kole remizovalo na domácím hřišti s Benešovem 2:2 po poločase 1:0. V posledním vzájemném utkání podlehlo Hořovicko Tachovu na domácí půdě 1:2 po vyrovnaném poločase 1:1. Autobus od Lidového domu odjíždí 13:15.

Muži "B": 30.5. 17:00 27. kolo 1.A třída FK Fercom Týnec nad Sázavou - FK Hořovicko

Hořovické béčko je stálé ponořeno v sestupovém pásmu. Cílem je se zachránit a tak by bylo dobré přivézt z Týnce tři body. Béčko bude posíleno několika hráči divizního mužstva. Týnec v posledním kole podlehl na půdě poslední Dobříše v divoké přestřelce 6:3 po poločase 2:0. Hořovicko naopak svůj poslední zápas zvládlo a na domácím hřišti porazilo Hvozdnici 4:1 po poločase 3:1. Na podzim jsme s Týncem prohráli 0:1 po poločase 0:1. Autobus od Lidového domu odjíždí v 13:15.

Dorostenci, Žáci "A" a "B" jsou na mezinárodním turnaji v Německu. Své zápasy hrály v tomto týdnu.

Přípravkové turnaje okresního přeboru již skončili.