Starší dorost porazil Slaný, mladší remizovali

28.05.2009 12:22

St. Dorost: FK Hořovicko - SK Slaný 4:0 (2:0)

Foto ze zápasu ZDE

Komentář: Velmi slušná návštěva sledovala šlágr 27. kola Krajského přeboru na Hořovickém stadionu. Souboj mezi prvním a třetím týmem tabulky přinesla zajímavý fotbal a vítězným koncem pro domácí. Utkání začalo mírnou převahou Slaný, ale jejich převaha končila před hořovickým pokutovým uzemím. Poté se začali osmělovat i domácí a v 11. minutě se jim podařilo skórovat, když střelu dorazil do prázdné branky Škvára - 1:0. Z této branky se Slaný nevzpamatovalo a Hořovicko mělo převahu, kterou korunoval brankou Ábel - 2:0. Další střely skončili buď mimo branku nebo je pochytal hostující brankář. Slaný si vypracovala jedinou šanci, po závaru z rohu se dostal ke střele hostující útočník, ale Zíma udržel balon před čarou. Druhý poločas začal za převahy Hořovicko a ty korunovali svojí převahu v 49. minutě, když zvyšoval Zítek - 3:0. Hořovicko se poté mírně zatáhlo a Slaný mělo převahu ale jejich snaha opět končila před pokutovým uzemím. Jediným nebezpečím pro Hořovické byli přímé kopy nebo rohy, ze kterými si ale domácí obrana s brankářem poradila. V 62. minutě se sám na branku řítil Ábel, ale Vokál skvěle zasáhl. Další tutovku Zítka vychytal opět Vokál. 79. minuta přinesla velký návrat, když se na hřiště podíval po roce a půl Vosecký. Svůj návrat korunoval v nastavení brankou - 4:0.

Branky: 11. Škvára, 21. Ábel, 48. Zítek, 90(+2). Vosecký

Poločas: 2:0

Karty: ŽK - 85. Hruška

Diváků: 105

Rozhodčí: Hůla - Koťálek, Prokeš

Sestava Hořovicka: Zíma - Keckstein (C), Budinský, Lebduška, Bednář (69. Šoch) - Krumphanzl (75. Pelikán), Hruška, Kocourek, Škvára - Ábel, Zítek (79. Vosecký) na lavičce: Ilko Trenéři: Jaroslav Vaněk a Josef Cajthaml Vedoucí týmu: František Budinský

Ml. Dorost: FK Hořovicko - SK Slaný 1:1 (1:0)

Komentář: Utkání mezi čtvrtým a patým týmem tabulky přineslo vyrovnaný fotbal. V první půli poslal Hořovicko do vedení nádhernou střelou z přímého kopu Pelikán. Slaný odpovědělo v 57. minutě, když Ilka překonal Melichar. Slaný mohlo vstřelit vedoucí gól v 64. minutě ale Ilko vyrazil hlavičku hostů na roh. Poté nebezpečně z přímého kopu střílel domácí Zemánek, ale hostující brankář střelu s přehledem kryl. Hořovicko se tak rozešlo se Slaným smírně - 1:1.

Branky: 23. Pelikán - 57. Melichar