TJ Hudlice - FK Hořovicko 0:9

08.10.2009 15:48

7.10.2009 - OP mladších žáků jsme si dnes předehráli zápasem v Hudlicích. Před utkáním se kluci trochu obávali fyzické vyspělosti protihráčů, ale pak jeden z našich hráčů prohlásil: "to je jedno, že jsou větší, nás je zase víc". A s tímto konstatováním se kluci hned na soupeře vrhli. Naše převaha byla nepřehlédnutelná už od počátku zápasu. Jako první soupeře překonal Tomáš Braun 1:0, hned ho následoval František Svoboda, který se dnes v koncovce nepletl, 2:0 a 3:0. Pokud se kluci snažili o kombinační hru pomocí přihrávek po zemi, byl soupeř bezradný. Dnes nejlepší střelec Tomáš Braun do poločasu přidal ještě dvě branky 4:0, 5:0 a stejný počet přidal ještě ve druhém poločase. Další brankou dnešní velmi dobrý výkon potvrdili František Svoboda a Daniel Klimeš, kteří uzavřeli stav utkání na konečných 9:0. Na náš dnešní herní projev byl určitě lepší pohled, než při posledním turnaji a trenér mohl v relativním poklidu řídit rozestavení hráčů a rytmus hry.

Sestava: Hrdlička Vilém – brankář, Štěpánek Jindřich – brankář, Černý David, Kuník Tomáš, Povolný Robin, Braun Tomáš, Klimeš Daniel, Štyler Václav "C", Svoboda František, Jančí Vítek, Mach Jan, Anýž Martin, Žalud Martin, Šíma Marek, Šíma Štěpán a Golda Nicholas.

Branky: Braun Tomáš 5x, Svoboda František 3x, Klimeš Daniel 1x