TJ Klatovy - FK Hořovicko 5:0

14.09.2009 18:49

St. Dorost: TJ Klatovy - FK Hořovicko 5:0 (3:0)

Komentář: Hostů se vstup do utkání poved a již v 5. minutě měl gol na kopačce Zítek, míč mu ale z brankové čáry vyhlavičkovl obránce. Poté převzali iniciativitu domácí a Zíma musel v 10. minutě vyrážet hlavičku na roh. V 15. minutě se již domácí prosadili, to když domácí záložník se dostal z levé strany až před branku a protřelil Zímu - 1:0. Tímto zahájil černou hořovickou osmi minutovku. V 19. minutě napřáhl z 30-ti metrů domácí záložník a parádní ranou trefil vzdálenější šibenici - 2:0. V 23. minutě se po centru z leva trefil domácí utočník přesně do šibeice - 3:0. Hořovičtí ovšem měli v první půli několik vyložených šancí ale bohužel jak Zítek, tak Křížek s Ungrem své šance neproměnili. Hosté šli dodruhého poločasu s tím, řže ctějí co nejdříve vstřelit branku, ale šance stále zůstávaly nevyužity. A to domácí ztrestali po centru z leva předskočil Solara domácí útočník a zvýšil již na - 4:0. Hořovičtí i pře nepříznivý vývoj stále hrozili a své šance trestuhodně zahazovaly. V 70. minutě vyrazil Zíma střelu na břevno a následný odražený míč poslal zpět před branku záložník Klatov a hostují golman vytahoval balon od tyče na roh. V 76. minutě Klatovy kopali po ruce Sojky penaltu a tu proměnili - 5:0. Hořovičtí už své šance do konce zápasu nevyužili a prohráli po vyrovnaném průběhu hry celkem jednoznačně.

Branky: 15.,19.,23.,65.,76. Klatovy