TJ Klatovy - FK Hořovicko 6:2

14.09.2009 18:50

Ml. Dorost: TJ Klatovy - FK Hořovicko 6:2 (2:2)

Komentář: Domácí hráči začali zápas svojí aktivitou a v 9. minutě se dostali do vedení. Za dalších šest minut se po centru prosdail domácí utočník a zvýšil na 2:0. Po tomto okamžiku začali zlobit i hořovičtí a výsledkem toho byl gol, který Petrášovi připravil Ábel. V 30. minutě se úarádně trefil Souček z přímého kopu. Domácí mohli přidat v prvním poločase i další branky, ale Křikava chytal velmi dobře. Druhou půli začli dobře opět domácí a v 48. minutě se dostali do vedení, první střelu ještě Křikava bravurně vyrazil ale na dorážku už neměl nárok. Za nedlouho domácí zvýšili na rozdíl dvou branek - 4:2. Domácí byli i nadále kativnější a po chybě Spala se dostali do třígolového vedení. V 73. minutě vyrobil chybu golman Ilko a domácí zvýšili na 6:2.

Branky: 9.,15.,48.,56., 68., 73. Klatovy - 23. Petráš, 30. Souček