Zápasy

FK Hořovicko - FK Tachov 3:0

14.09.2009 18:22
Mladší žáci: FK Hořovicko - FK Tachov 3:0 (1:0), branky Bouček, Veselý, Rajtr. Po celé utkání jsme měli mírnou územní převahu, ale neměli jsme přesnou kocovku. I když v 6. minutě otevřel skóre Bouček, tak to nebylo stále ono. Až ve druhé půli jsme dali míč více do kombinace, ve 42. minutě dal...

FC Viktoria Plzeň B - FK Hořovicko 5:2

14.09.2009 18:21
Viktoria Plzeň B - FK Hořovicko 5:2

FK Hořovicko - FC Písek 1:3

14.09.2009 18:19
  Mladší žáci podruhé s prohrou, ale hra jde nahoru Po prohře na jihu Čech se mladší žáci snažili ještě lépe a někteří se zabydlují po přesunu z okresního přeboru v soutěži zvané divize. FK Hořovicko-FC Písek 1:3 (0:1)  Hosté si vytvořili po celý první poločas mírnou územní...

SK Dynamo České Budějovice - FK Hořovicko 3:0

14.09.2009 18:18
Mladší: České Budějovice B- FK Hořovicko 6:2 (3:2) "Kluci se snažili, po tříbrankovém vedení soupeře sice snížili na rozdíl jedné branky, ale ve druhé půli už nestačili. Přesto hodnotím vstup do sezóny kladně i přes prohru," uvedl výkonný ředitel Jan Bežó.